O soutěži

Záleží nám na úsměvu a radosti Vašich dětí. Chceme rozvíjet jejich lásku k tanci, motivaci, soutěživost i respekt. 

Zkušenost je úspěch

Studio DANCE EB vzniklo v roce 1996. Je tomu 23 let, co se pohybuje na taneční scéně České republiky. Z malého kroužku stalo taneční studio se základnou dvěma stovkami dětí a mládeže a nabízí až 9 tanečních stylů na jednom místě! Každým rokem se všechny soutěžní složky stylů pom pom (cheerleaders), tap/clogging, street dance, disco dance, show dance, i muzikál umisťují na nejvyšších příčkách soutěží na mistrovství ČR. Či cestují vystupovat mimo ČR, nejstarší slečny do Vídně. Tomu vděčíme našim trenérům, kteří jsou opravdoví profesionálové. Stále jsou aktivními tanečníky, vzdělávají se, zkušenosti s tvorbou choreografií mají přes 15 let, jsou mistry ČR i Evropy ve svých kategoriích, jejich pracovní i osobní přístup k dětem je úžasný, plný zábavy, porozumění ale i disciplíny a preciznosti. Děti tímto dosahují výborných výsledků. Za celým studiem a prací stojí zakladatelka studia, která přes 20 let drží celý tento "kolos" pospolu. Je pyšná na to, že jsou u nás 4 lektorky, 4 různých stylů, které s ní ve studiu tanečně vyrůstaly od jejich 5 let a jsou zde do dnes, vše co se u ní naučily, předávají dále. Jsme jedna velká RODINA <3 

Step cup "naše děťátko" 

Roky jsme přemýšleli, že bychom uspořádali taneční soutěž. Tanečních stylů, které vyučujeme je tolik, že se zaměření soutěže těžko vybíralo. Rozhodli jsme se pro STEP, protože stepařských soutěžích je oproti soutěžím disco dance, street dance, art , pom pom dance pomálu a ještě méně pro začátečníky. Speciálně pro ty jsou zkušenosti z vystupování a soutěží klíčové. 1. STEP CUP se konal v roce 2016 za finanční podpory města Říčany, studia a rodičů. Soutěž byla krásná, pohodová a veselá atmosféra vše umocnila. Celý chod soutěže jsme si uspořádali sami. S pomocí všech trenérů, nejstarších slečen studia, skvělé partě maminek, ale i našich nejmenších, kteří to berou jako samozřejmost. Bez malých chybiček to nebylo, ale k tomu to patří, "učený z nebe nespadl" :) ZKUŠENOST to je základním kamenem  všeho. Věříme, že letos všechny nedostatky vypilujeme a opět se spolu sejdeme. 

Ještě jednou děkujeme za finanční podporu městu Říčany a skvělým porotcům za jejich čas. 

1. STEP CUP ŘÍČANY 23.4.2016
1. STEP CUP ŘÍČANY 23.4.2016
2. STEP CUP 22.4. 2017
2. STEP CUP 22.4. 2017

Sportujeme, soutěžíme a tvoříme pro diváky

4. STEP CUP ŘÍČANY je otevřen i široké veřejnosti a tímto ji srdečně zveme! Bude to podívaná, kterou jen tak ve městě,ale i celém okolí neuvidíte. Kolik z Vás vidělo stepaře tančit naživo? Kolik z Vás slyšelo ten nezapomenutelný zvuk synchronizovaných stepek? V televizi a na internetu to NENÍ ONO! Tyto vibrace musíte slyšet a cítit naživo ;) 

NEDĚLE 28.dubna 2019 ve SPORTOVNÍ HALE ŘÍČANY

NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ 4.STEP CUP
NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ 4.STEP CUP